Publieksopening: Eighth Grade

Programma

vr 02 nov
19:00 - 20:33 Trianon 1
LIFF Mystery Experience

Programma

za 03 nov
09:00 - 09:00 LIFF Surprise
UITVERKOCHT
Cold War

Programma

za 03 nov
11:30 - 12:58 Trianon 1
wo 07 nov
15:30 - 16:58 Trianon 2
vr 09 nov
21:30 - 22:58 Kijkhuis 2
BIJNA UITVERKOCHT
za 10 nov
14:00 - 15:28 Trianon 1
The Front Runner

Programma

za 03 nov
11:30 - 13:23 Kijkhuis 2
zo 04 nov
21:15 - 23:08 Kijkhuis 1
di 06 nov
16:15 - 18:08 Trianon 1

Vertel ons achteraf wat je
van de film vond!

Geef jouw waardering op de iPads
bij de uitgang van de zaal!!

1
Bad
2
Mwah
3
Okay
4
Good
5
Great
Wildlife

Programma

za 03 nov
11:45 - 13:29 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
ma 05 nov
16:30 - 18:14 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
zo 11 nov
14:45 - 16:29 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
Brothers' Nest

Programma

za 03 nov
11:45 - 13:27 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
ma 05 nov
19:00 - 20:42 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
zo 11 nov
19:00 - 20:42 Trianon 2
UITVERKOCHT
Panic Attack

Programma

za 03 nov
12:00 - 13:40 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
ma 05 nov
17:00 - 18:40 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
za 10 nov
19:00 - 20:40 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
The Old Man and The Gun

Programma

za 03 nov
13:45 - 15:18 Trianon 1
ma 05 nov
21:45 - 23:18 Trianon 1
wo 07 nov
17:15 - 18:48 Trianon 1
Sorry To Bother You

Programma

za 03 nov
14:00 - 15:45 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
vr 09 nov
19:15 - 21:00 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
za 10 nov
19:00 - 20:45 Trianon 1
zo 11 nov
21:45 - 23:30 Trianon 1
Liebe in den Gängen

Programma

za 03 nov
14:15 - 16:20 Kijkhuis 2
BIJNA UITVERKOCHT
wo 07 nov
21:30 - 23:35 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
vr 09 nov
16:15 - 18:20 Kijkhuis 2
BIJNA UITVERKOCHT
The Extraordinary Journey of the Fakir

Programma

za 03 nov
14:15 - 15:47 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
di 06 nov
12:00 - 13:32 Kijkhuis 2
vr 09 nov
13:30 - 15:02 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
Shoplifters: English Subtitles

Programma

za 03 nov
14:15 - 16:16 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
zo 11 nov
19:00 - 21:01 Kijkhuis 2
BIJNA UITVERKOCHT
Kids Filmgala

Programma

za 03 nov
14:30 - 16:30 Stadsgehoorzaal
Bohemian Rhapsody

Programma

za 03 nov
16:00 - 18:14 Trianon 1
BIJNA UITVERKOCHT
ma 05 nov
18:45 - 20:59 Trianon 1
wo 07 nov
14:15 - 16:29 Trianon 1
zo 11 nov
15:00 - 17:14 Trianon 1
BIJNA UITVERKOCHT
Nic-a-Thon

Programma

za 03 nov
16:00 - 23:30 Red Carpet Lounge
BIJNA UITVERKOCHT
Vertigo

Programma

za 03 nov
16:15 - 18:24 Kijkhuis 1
wo 07 nov
11:30 - 13:39 Trianon 1
The Man Who Feels No Pain

Programma

za 03 nov
16:15 - 18:26 Trianon 2
wo 07 nov
11:45 - 13:56 Trianon 2
do 08 nov
19:00 - 21:11 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
Thunder Road

Programma

za 03 nov
16:45 - 18:17 Trianon 3
UITVERKOCHT
ma 05 nov
12:00 - 13:32 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
di 06 nov
21:30 - 23:02 Kijkhuis 2
BIJNA UITVERKOCHT
za 10 nov
21:30 - 23:02 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
And Breathe Normally

Programma

za 03 nov
17:00 - 18:35 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
wo 07 nov
14:30 - 16:05 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
do 08 nov
21:30 - 23:05 Kijkhuis 2
BIJNA UITVERKOCHT
Shoplifters

Programma

za 03 nov
18:45 - 20:46 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
di 06 nov
13:45 - 15:46 Trianon 1
za 10 nov
18:45 - 20:46 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
American Animals

Programma

za 03 nov
19:00 - 20:56 Trianon 1
di 06 nov
12:00 - 13:56 Trianon 3
do 08 nov
21:30 - 23:26 Trianon 1
vr 09 nov
16:15 - 18:11 Trianon 1
Damsel

Programma

za 03 nov
19:00 - 20:53 Kijkhuis 2
zo 04 nov
17:00 - 18:53 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
wo 07 nov
14:00 - 15:53 Kijkhuis 2
Gräns

Programma

za 03 nov
19:00 - 20:41 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
do 08 nov
19:00 - 20:41 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
zo 11 nov
17:30 - 19:11 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
En el Séptimo Día

Programma

za 03 nov
19:15 - 20:47 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
wo 07 nov
11:45 - 13:17 Trianon 3
vr 09 nov
15:15 - 16:47 Trianon 2

Vertel ons achteraf wat je
van de film vond!

Geef jouw waardering op de iPads
bij de uitgang van de zaal!!

1
Bad
2
Mwah
3
Okay
4
Good
5
Great
Agora

Programma

za 03 nov
19:30 - 21:37 RMO
UITVERKOCHT
Blaze

Programma

za 03 nov
21:15 - 23:24 Trianon 3
zo 04 nov
11:45 - 13:54 Trianon 3
do 08 nov
16:30 - 18:39 Trianon 3
Suspiria

Programma

za 03 nov
21:15 - 23:47 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
zo 04 nov
21:30 - 00:02 Trianon 1
za 10 nov
11:30 - 14:02 Kijkhuis 1
El Ángel

Programma

za 03 nov
21:30 - 23:28 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
di 06 nov
14:30 - 16:28 Trianon 3
zo 11 nov
13:45 - 15:43 Kijkhuis 2
The Wife

Programma

za 03 nov
21:45 - 23:25 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
di 06 nov
12:15 - 13:55 Kijkhuis 1
vr 09 nov
14:15 - 15:55 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
Beautiful Boy

Programma

za 03 nov
21:45 - 23:37 Trianon 1
di 06 nov
19:00 - 20:52 Trianon 1
do 08 nov
18:45 - 20:37 Trianon 1
Mandy

Programma

za 03 nov
23:59 - 01:59 Kijkhuis 2
Kursk

Programma

zo 04 nov
11:30 - 13:27 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
ma 05 nov
21:15 - 23:12 Kijkhuis 2
BIJNA UITVERKOCHT
vr 09 nov
13:45 - 15:42 Trianon 1
Hoppezak

Programma

zo 04 nov
11:30 - 12:45 Trianon 1
UITVERKOCHT
do 08 nov
10:45 - 12:00 Trianon 1
za 10 nov
11:45 - 13:00 Trianon 2
UITVERKOCHT
Das schweigende Klassenzimmer

Programma

zo 04 nov
11:45 - 13:36 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
di 06 nov
16:45 - 18:36 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
wo 07 nov
19:00 - 20:51 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
La terra dell'abbastanza

Programma

zo 04 nov
12:00 - 13:35 Trianon 2
vr 09 nov
12:00 - 13:35 Kijkhuis 1
The Sisters Brothers

Programma

zo 04 nov
13:30 - 15:31 Trianon 1
vr 09 nov
19:00 - 21:01 Trianon 1
za 10 nov
11:30 - 13:31 Trianon 1
Guy

Programma

zo 04 nov
14:00 - 15:41 Kijkhuis 1
wo 07 nov
16:45 - 18:26 Kijkhuis 2
za 10 nov
11:45 - 13:26 Kijkhuis 2
Girl

Programma

zo 04 nov
14:15 - 16:04 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
wo 07 nov
14:15 - 16:04 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
vr 09 nov
19:00 - 20:49 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
De Grote Boze Vos en Andere Verhalen

Programma

zo 04 nov
14:15 - 15:35 Trianon 2
zo 11 nov
12:00 - 13:20 Trianon 2
Heavy Trip

Programma

zo 04 nov
14:45 - 16:17 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
do 08 nov
12:15 - 13:47 Kijkhuis 2
zo 11 nov
19:45 - 21:17 Trianon 3
UITVERKOCHT
Loro

Programma

zo 04 nov
16:00 - 18:30 Trianon 1
BIJNA UITVERKOCHT
do 08 nov
15:45 - 18:15 Trianon 1
zo 11 nov
11:45 - 14:15 Trianon 1
Veni Vidi Vino

Programma

zo 04 nov
16:00 - 18:00 Scheltema
UITVERKOCHT
The Green Fog

Programma

zo 04 nov
16:15 - 17:18 Trianon 2
wo 07 nov
17:30 - 18:33 Trianon 2
za 10 nov
15:15 - 16:18 Trianon 2
Mademoiselle de Joncquières

Programma

zo 04 nov
16:30 - 18:19 Kijkhuis 2
do 08 nov
21:15 - 23:04 Kijkhuis 1
vr 09 nov
21:30 - 23:19 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT

Vertel ons achteraf wat je
van de film vond!

Geef jouw waardering op de iPads
bij de uitgang van de zaal!!

1
Bad
2
Mwah
3
Okay
4
Good
5
Great
Cinema Brewers Short Selection

Programma

zo 04 nov
16:30 - 18:00 Red Carpet Lounge
One Last Deal

Programma

zo 04 nov
16:45 - 18:20 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
ma 05 nov
19:00 - 20:35 Kijkhuis 2
za 10 nov
14:15 - 15:50 Kijkhuis 2
This Magnificent Cake!

Programma

zo 04 nov
17:45 - 18:29 Trianon 2
vr 09 nov
11:30 - 12:14 Trianon 2
zo 11 nov
13:45 - 14:29 Trianon 2
Profile

Programma

zo 04 nov
18:45 - 20:30 Kijkhuis 2
di 06 nov
14:15 - 16:00 Kijkhuis 2
vr 09 nov
19:15 - 21:00 Kijkhuis 2
Laugh or Die

Programma

zo 04 nov
19:00 - 20:43 Kijkhuis 1
ma 05 nov
21:30 - 23:13 Kijkhuis 1
di 06 nov
21:15 - 22:58 Kijkhuis 1
Eighth Grade

Programma

zo 04 nov
19:15 - 20:48 Trianon 1
di 06 nov
11:45 - 13:18 Trianon 1
vr 09 nov
21:45 - 23:18 Trianon 1
zo 11 nov
19:30 - 21:03 Trianon 1
Upgrade

Programma

zo 04 nov
19:30 - 21:10 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
wo 07 nov
19:00 - 20:40 Trianon 2
UITVERKOCHT
vr 09 nov
21:30 - 23:10 Trianon 2
UITVERKOCHT
Stargate

Programma

zo 04 nov
19:30 - 21:26 RMO
Xangadix Lives!

Programma

zo 04 nov
19:30 - 20:20 Red Carpet Lounge
Smuggling Hendrix

Programma

zo 04 nov
19:45 - 21:18 Trianon 3
UITVERKOCHT
vr 09 nov
19:15 - 20:48 Trianon 2
UITVERKOCHT
za 10 nov
16:45 - 18:18 Trianon 3
UITVERKOCHT
Woman at War

Programma

zo 04 nov
21:30 - 23:11 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
di 06 nov
19:15 - 20:56 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
za 10 nov
21:15 - 22:56 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
zo 09 dec
16:30 - 18:11 Kijkhuis 1
The Miseducation of Cameron Post

Programma

zo 04 nov
21:45 - 23:16 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
di 06 nov
19:00 - 20:31 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
do 08 nov
19:15 - 20:46 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
za 10 nov
14:30 - 16:01 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
Le Monde est à toi

Programma

zo 04 nov
21:45 - 23:25 Trianon 2
vr 09 nov
13:00 - 14:40 Trianon 2
za 10 nov
16:45 - 18:25 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
Nos Batailles

Programma

ma 05 nov
11:30 - 13:08 Kijkhuis 1
vr 09 nov
14:00 - 15:38 Kijkhuis 2
Becoming Astrid

Programma

ma 05 nov
11:45 - 13:48 Kijkhuis 2
do 08 nov
14:00 - 16:03 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
zo 11 nov
19:15 - 21:18 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
Styx

Programma

ma 05 nov
12:00 - 13:34 Trianon 2
zo 11 nov
21:45 - 23:19 Kijkhuis 1
za 08 dec
16:30 - 18:04 Kijkhuis 1
Werk ohne Autor

Programma

ma 05 nov
12:15 - 15:23 Trianon 1
wo 07 nov
21:15 - 00:23 Kijkhuis 2
BIJNA UITVERKOCHT
zo 11 nov
11:15 - 14:23 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
Engel

Programma

ma 05 nov
14:00 - 15:45 Kijkhuis 1
wo 07 nov
12:00 - 13:45 Kijkhuis 1
Colette

Programma

ma 05 nov
14:15 - 16:06 Kijkhuis 2
do 08 nov
16:45 - 18:36 Kijkhuis 2
zo 11 nov
21:30 - 23:21 Kijkhuis 2
Her Smell

Programma

ma 05 nov
14:15 - 16:30 Trianon 3
wo 07 nov
21:30 - 23:45 Trianon 2
za 10 nov
16:30 - 18:45 Kijkhuis 1

Vertel ons achteraf wat je
van de film vond!

Geef jouw waardering op de iPads
bij de uitgang van de zaal!!

1
Bad
2
Mwah
3
Okay
4
Good
5
Great
White Boy Rick

Programma

ma 05 nov
16:00 - 17:51 Trianon 1
di 06 nov
18:45 - 20:36 Trianon 3
UITVERKOCHT
do 08 nov
14:15 - 16:06 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
Pi

Programma

ma 05 nov
16:30 - 17:54 Trianon 2
Apostasy

Programma

ma 05 nov
16:45 - 18:20 Kijkhuis 2
di 06 nov
17:00 - 18:35 Kijkhuis 1
zo 11 nov
11:45 - 13:20 Kijkhuis 2
BIJNA UITVERKOCHT
Leave No Trace

Programma

ma 05 nov
19:15 - 21:04 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
wo 07 nov
21:30 - 23:19 Trianon 3
UITVERKOCHT
za 10 nov
16:15 - 18:04 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
Cam

Programma

ma 05 nov
19:15 - 20:49 Trianon 3
di 06 nov
21:15 - 22:49 Trianon 3
wo 07 nov
19:15 - 20:49 Trianon 3
LIFF Filmquiz

Programma

ma 05 nov
20:00 - 00:00 Scheltema
Hidden Man

Programma

ma 05 nov
21:15 - 23:32 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
vr 09 nov
11:15 - 13:32 Kijkhuis 2
Au Poste!

Programma

ma 05 nov
21:30 - 22:43 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
di 06 nov
17:00 - 18:13 Trianon 3
vr 09 nov
17:30 - 18:43 Trianon 3
zo 11 nov
11:30 - 12:43 Trianon 3
Monster Hunt 2

Programma

di 06 nov
12:15 - 14:05 Trianon 2
do 08 nov
21:45 - 23:35 Trianon 2
Love After Love

Programma

di 06 nov
14:30 - 16:01 Kijkhuis 1
za 10 nov
19:15 - 20:46 Kijkhuis 1
BIJNA UITVERKOCHT
zo 11 nov
17:00 - 18:31 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
Ghost in the Shell

Programma

di 06 nov
14:45 - 16:08 Trianon 2
Diane

Programma

di 06 nov
16:45 - 18:20 Trianon 2
do 08 nov
12:00 - 13:35 Kijkhuis 1
za 10 nov
11:45 - 13:20 Trianon 3
The Kindergarten Teacher

Programma

di 06 nov
18:45 - 20:21 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
wo 07 nov
16:45 - 18:21 Trianon 3
zo 11 nov
21:45 - 23:21 Trianon 3
GAIKA + Akira

Programma

di 06 nov
20:00 - 22:00 Gebr. De Nobel
UITVERKOCHT
Juno

Programma

di 06 nov
20:30 - 22:06 Red Carpet Lounge
di 06 nov
20:30 - 22:06 Red Carpet Lounge
Fake Tattoos

Programma

di 06 nov
21:15 - 22:42 Trianon 2
do 08 nov
11:45 - 13:12 Trianon 2
vr 09 nov
17:15 - 18:42 Trianon 2
The House That Jack Built

Programma

di 06 nov
21:30 - 00:05 Trianon 1
do 08 nov
11:30 - 14:05 Trianon 3
za 10 nov
21:30 - 00:05 Trianon 1
Mary Shelley

Programma

wo 07 nov
11:30 - 13:30 Kijkhuis 2
zo 11 nov
16:15 - 18:15 Kijkhuis 2
De Buurtspion

Programma

wo 07 nov
14:00 - 15:15 Trianon 2
za 10 nov
13:30 - 14:45 Trianon 2
LUX PRIZE: The Other Side of Everything

Programma

wo 07 nov
16:30 - 18:10 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT

Vertel ons achteraf wat je
van de film vond!

Geef jouw waardering op de iPads
bij de uitgang van de zaal!!

1
Bad
2
Mwah
3
Okay
4
Good
5
Great
Bear with Us

Programma

wo 07 nov
19:15 - 20:32 Kijkhuis 2
UITVERKOCHT
do 08 nov
21:15 - 22:32 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
vr 09 nov
11:45 - 13:02 Trianon 3
Beatles Night: Imagine + Yellow Submarine

Programma

wo 07 nov
19:30 - 22:40 Trianon 1
Butch Cassidy and the Sundance Kid

Programma

wo 07 nov
20:30 - 22:20 Red Carpet Lounge
wo 07 nov
20:30 - 22:20 Red Carpet Lounge
First Man

Programma

do 08 nov
12:30 - 14:43 Trianon 1
za 10 nov
16:00 - 18:13 Trianon 1
Operation Red Sea

Programma

do 08 nov
13:45 - 16:07 Trianon 2
zo 11 nov
21:15 - 23:37 Trianon 2
Likemeback

Programma

do 08 nov
14:30 - 15:50 Trianon 3
zo 11 nov
13:15 - 14:35 Trianon 3
eXistenZ

Programma

do 08 nov
16:30 - 18:07 Trianon 2
LUX Prize: Styx

Programma

do 08 nov
16:30 - 18:00 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
Hearts Beat Loud

Programma

do 08 nov
19:15 - 20:52 Kijkhuis 2
vr 09 nov
11:30 - 13:07 Trianon 1
za 10 nov
21:15 - 22:52 Trianon 3
BIJNA UITVERKOCHT
Filmische Wijnproeverij: Lost in Translation

Programma

do 08 nov
20:00 - 22:00 Henri Bloem
BIJNA UITVERKOCHT
Dazed and Confused

Programma

do 08 nov
20:30 - 22:12 Red Carpet Lounge
do 08 nov
20:30 - 22:12 Red Carpet Lounge
Best of Lisfe

Programma

vr 09 nov
15:30 - 17:00 Trianon 3
LUX Prize: Woman at War

Programma

vr 09 nov
16:30 - 18:10 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
Filmische Wijnproeverij: A Good Year

Programma

vr 09 nov
20:00 - 22:00 Henri Bloem
BIJNA UITVERKOCHT
Winter's Bone

Programma

vr 09 nov
20:30 - 22:10 Red Carpet Lounge
vr 09 nov
20:30 - 22:10 Red Carpet Lounge
BIJNA UITVERKOCHT
Voor Niemand Wat Wils

Programma

vr 09 nov
21:15 - 23:15 Kijkhuis 1
UITVERKOCHT
La Grande Fissa

Programma

vr 09 nov
22:00 - 04:00 Gebr. De Nobel
The Seen and Unseen

Programma

za 10 nov
11:30 - 12:53 Volkenkunde
All Alone

Programma

za 10 nov
14:00 - 15:28 Trianon 3
zo 11 nov
15:15 - 16:43 Trianon 3
Blue Planet II

Programma

za 10 nov
14:00 - 15:00 Volkenkunde

Vertel ons achteraf wat je
van de film vond!

Geef jouw waardering op de iPads
bij de uitgang van de zaal!!

1
Bad
2
Mwah
3
Okay
4
Good
5
Great
Assassination Nation

Programma

za 10 nov
19:15 - 21:03 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
Baraka + Matteo Myderwyk

Programma

za 10 nov
20:00 - 21:36 Volkenkunde
Funked Up at LIFF

Programma

za 10 nov
20:15 - 02:15 Scheltema
Anna and the Apocalypse

Programma

za 10 nov
21:45 - 23:32 Trianon 2
UITVERKOCHT
Bride of Frankenstein

Programma

zo 11 nov
15:15 - 16:30 Trianon 2
American Indie Shorts

Programma

zo 11 nov
17:00 - 18:30 Trianon 2
BIJNA UITVERKOCHT
Paradox: A Rusty Lake Film

Programma

zo 11 nov
18:00 - 19:00 Trianon 1

Our awesome partners